فروش انواع ماشین‌آلات سنگین ساختمانی و راه‌سازی

شرکت مبنا ماشین با بیش از ۲۰ سال تجربه فعالیت در صنعت خرید و فروش انواع ماشین الات راه سازی و ساختمانی در ایران  آماده خدمت به شماست.

تامین فروش انواع بیل مکانیکی و لودر در سراسر ایران

امروزه دارا بودن ماشین الات  با کیفیت و همچنین دارا بودن خدمات پس از فروش به شیوه درست از فاکتورهای مهم خرید ماشین آلات راه سازی و ساختمانی می باشد. مجموعه مبنا ماشین با ارائه انواع برند های بیل و لودر مکانیکی توانسته است در بخش دستگاه نو نیاز شما عزیزان را رفع نماید.

فروش انواع بیل مکانیکی

این نوع از ماشین آلات سهم مهمی در طرح های عمرانی را دارا می باشند. بیل مکانیکی به دو نوع بیل مکانیکی زنجیری و بیل مکانیکی لاستیکی در کشورمان یافت می شود. این مجموعه توانسته است با معرفی و در دست داشتن برندهای مشهور بیل مکانیکی ، نیاز پیمانکاران عزیز را رفع نماید. بیل مکانیکی نیز مانندمابقی دستگاه ها دارای تناژ مختلف می باشد

فروش انواع لودر مکانیکی

یکی دیگر از ماشین الات مهم راه سازی و ساختمانی لودر مکانیکی می باشد. لودر های مکانیکی نیز دارای تناژهای مختلفی می باشند که با برندهای مختلف در کشورمان در حال فعالیت می باشند. یکی تز مزیت های مهم لور این می باشد که شما می توانید با تغیر الحاقیه این نوع ماشین صنعتی ، چندین فعالیت دیگر انجام دهید.

خرید و فروش انواع بیل مکانیکی و لودر دست دوم و کار کرده

در بخش ماشین الات کار کرده نیز این مجموعه نیز با بهره بردن از کارشناسان خود ، سعی بر این دارد تا بهترین گزینه را به شما معرفی نماید تا از سلامت بودن دستگاه و عیوب دستگاه های موجود در بازار شما را یاری نماید

دریافت مشاوره رایگان

تضمین اصالت کالا با ارائه مدارک
انجام سرویس دوره ای رایگان
تنوع در کیفیت و برند
فروش با شرایط اقساط

خرید ماشین‌آلات سنگین ساختمانی