فروش و تامین انواع لیفتراک صفر و کار کرده در سراسر ایران

شرکت مبنا ماشین با بیش از ۲۰ سال تجربه فعالیت در صنعت خرید و فروش لیفتراک در ایران و خاورمیانه آماده خدمت به شماست.

فروش انواع لیفتراک و ماشین آلات انباداری در سراسر ایران

این نوع از ماشین آلات نیز در دو گروه صفر و کارکرده نیز به فروش می رسد. ماشین آلات راه سازی و ساختمانی از جمله پرمصرف ترین ماشین الاتی هستند که در صنعت کاربرد دارند که می توان به بیل مکانیکی و لودر مکانیکی اشاره کرد. در کشور عزیزمان تعداد زیادی بیل مکانیکی و لودر در تناژهای مختلف در حال فعالیت هستند. این گروه فنی مهندسی با افتخار اعلام می دارد که توانایی یاری نمودن شما رادربحث تامین این نوع از ماشین آلات دارد.

فروش انواع لیفتراک دیزلی

این مجموعه با توانایی ارائه انواع لیفتراک دیزلی با تناژ متفاوت توانسته است نیازهای صنعت های بسیاری ازجمله ساختمان ، صنعت سنگ ، صنعت حمل و نقل و …. را تغذیه نماید . میتوان به این نکته اشاره نمود که لیفتراک دیزل در کشور عزیزمان بسیار پرمصرف می باشد.

فروش انواع لیفتراک برقی

مجموعه های بسیاری هستند که محدودذیت تولید آلایندگی در محیط های کاری خود دارند. بهترین گزینه برای این بخش از صنعت و بهترین نوع از ماشین آلات لیفتراک برقی می باشد. با توجه به محدود بودن لیفتراک های برقی با کیفیت ، این گروه بهترین ها را به شما معرفی می نماید تا بهترین خرید را داشته باشید.

فروش انواع لیفتراک دوگانه‌سوز

امروزه بسیاری از صنعت های مختلف ، با توجه به در اختیار داشتن فضاهای بسته مانند کارگاه ها و انبارها درخواست لیفتراک دوگانه سوز در تناژ را مختلف دارند. این گروه فنی مهندسی با توجه به این موضوع توانسته است لیفتراک دوگانه سوز را در برندهای متفاوت معرفی نماید تا صنعتگران بتوانند بهترین تصمیم را اخذ نمایند

خرید و فروش انواع لیفتراک دست دوم و کار کرده

تنوع این نوع از لیفتراک نسبت به لیفتراک های نو بسیار بیشتر می باشد. باید دقت داشت که هر لیفتراک کارکرده ای نمی تواند سرویس مناسبی به مصرف کنندگان ارائه دهد. البته باید به این موضوع اشاره داشت که با توجه به شرایط و وضعیت مالی ، بسیاری از تولید کنندگان و مصرف کنندگان روی به خرید لیفتراک کارکرده آورده اند. این نکته گویای این می باشد که شما می توانید با بودجه بسیار کمتر نسبت به لیفتراک نو ، صاحب یک دستگاه با مشخصات مشابه شوید. البته باید به این موضوع اشاره کرد که خرید لیفتراک کار آسانی نیست و باید از کارشناسان با تجربه بهره مند شد.

دریافت مشاوره رایگان

تضمین اصالت کالا با ارائه مدارک
انجام سرویس دوره ای رایگان
تنوع در کیفیت و برند
فروش با شرایط اقساط

درخواست خرید لیفتراک و استعلام قیمت