فروش انواع الحاقیات و قطعات یدکی

شرکت مبنا ماشین با بیش از ۲۰ سال تجربه فعالیت در بخش تامین  ارائه انواع قطعات یدکی ماشین آلات صنعتی آماده خدمت به شماست.

فروش و تامین انواع قطعات اصلی در سراسر ایران

متاسفانه در بازار امروزه شاهد این موضوع می باشیم که قطعات بی کیفیت و البته ارزان در بازار به وفور یافت می شود. خرید قطعاتی که صرفا قیمت پایینی دارند می تواند به ماشین آلات صنعتی می تواند صدمات به مراتب جدی تری وارد نماید که باعث می شود هزینه های بیشتری برای تعمیرات پرداخت شود.مجموعه مبنا ماشین سعی بر این دارد تا قطعات اصلی و با کیفیت و البته با قیمت مناسب را برای مشتریان عزیز فراهم نماید

خدمات و تامین قطعات

با توجه به شرایط به وجود آمده امروز ، خدمات پس از فروش و تامین قطعات ، مهمترین و اساسی ترین معیار برای خرید دستگاه می باشد. این گروه فنی مهندسی ، یه کمک کارشناسان توانمند و بهره مند بودن از نیروهای فنی با تجربه خود ، قصد بر این دارد تا در زمینه تامین قطعات و خدمات ، گامی موثر در این حوزه برداشته و نگرانی های شما خریداران عزیز را رفع نماید. ارائه قطعات با کیفیت و همچنین قیمت مناسب در اسرع وقت از شاخصه های مجموعه مبنا ماشین می باشد. همچنین ارائه انواع خدمات و تعمیرات دستگاه های صنعتی در نقاط مختلف کشور ، از دیگر توانمندی های این مجموعه به حساب می آید.

دریافت مشاوره رایگان

تضمین اصالت کالا با ارائه مدارک
انجام سرویس دوره ای رایگان
تنوع در کیفیت و برند
فروش با شرایط اقساط

درخواست قطعه مورد نظر